Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.

Zadzwoń do nas

537 537 999

7 dni w tygodniu 24h na dobę

 

Szanowny Kliencie!

Poczucie bezpieczeństwa podczas wyjazdu na wakacje jest podstawą spokojnego odpoczynku. Bez względu na to, czy planowany wyjazd jest prywatny czy służbowy, pamiętaj o ubezpieczeniu siebie, swoich najbilższych i współpracowników. 

 

 

 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ubezpieczenia firmy    AGA International S.A  (Mondial Asisstance), które od wielu lat zapewniają bezpieczeństwo turystom z całego świata.

W każdym pakiecie ubezpieczeniowym określono zakres świadczeń jakie przysługują Ubezpieczonemu wraz z sumami ubezpieczenia oraz innymi limitami i ograniczeniami odpowiedzialności ubezpieczeniowej Mondial Assistance. Szczegółowy opis każdego pakietu znajduje się w dokumencie „Ogólne Warunki Ubezpieczenia” (OWU), który stanowi też podstawę prawną umowy ubezpieczeniowej. 

 

Pobierz Ogólne Warunki Ubezpieczenia OWU

 

 

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem określającym prawa i obowiązki związane z użytkowaniem strony twojeloty.pl. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu

IMIĘ I NAZWISKO*

ADRES E-MAIL I TELEFON KONTAKTOWY*

KRAJ ROZPOCZĘCIA PODRÓŻY*

KRAJ DOCELOWY*

ROZPOCZĘCIE OCHRONY UBEZPIECZENIOWEJ*

ZAKOŃCZENIE OCHRONY UBEZPIECZENIOWEJ*

ILOŚĆ OSÓB*

IMIĘ, NAZWISKO I DATA URODZENIA KAŻDEGO Z PODRÓŻNYCH*

DANE DO FAKTURY, DODATKOWE UWAGI*

* - są oznaczone pola wymagane